500 581 100 [email protected]
Łęczna szamba

Szamba betonowe Łęczna

Jednym z wiodących tematów polityczno-społecznych ostatnich czasów jest ochrona środowiska naturalnego, która niestety pod względem odprowadzania nieczystości ciągle jeszcze w naszym kraju kuleje. Istnieje wiele miejsc nieskanalizowanych, powstają nowe osiedla bez dostępu do kanalizacji, jest wiele starych szamb niespełniających wymogów ochrony środowiska. Nasza firma temu przeciwdziała, produkując niezwykle szczelne bezodpływowe zbiorniki na szambo z certyfikatem zgodności z wymogami sanitarnymi.

Nasze szamba łatwo dopasować do potrzeb, ponieważ produkujemy zbiorniki jedno i dwukomorowe o pojemnościach od 2000 do aż 12 000 litrów, ponadto wyposażamy zbiorniki w szczelne włazy do szamb, a także czujniki poziomu szamba, umożliwiające sprawdzanie stanu jego wypełnienia bez konieczności otwierania włazu.

Nie są to jedyne produkty naszej firmy, którymi chcielibyśmy zainteresować również mieszkańców powiatu łęczyckiego województwa lubelskiego, czyli miasta Łęczna oraz gmin Cyców, Ludwin, Milejów, Puchaczów i Spiczyn. Oprócz szamb wytwarzamy z najlepszych materiałów kanały samochodowe, piwnice ogrodowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe, które dobrze sprawdzają się również jako zbiorniki na deszczówkę. Naszą ofertę uzupełniają studnie wodomierzowe, a każdy z naszych produktów jest objęty gwarancją.

Realizacja każdego zamówienia jest przez nas przeprowadzana w jak najkrótszym terminie, a w jego cenę włączony jest transport oraz montaż.