500 581 100 [email protected]

Szamba betonowe Lubartów

Obszar działania naszej firmy ciągle się zwiększa, a wraz z nim również jakość naszych wyrobów, z których polecamy m.in. betonowe zbiorniki na szambo.

Zaznaczyliśmy już swoimi produktami w mniejszym lub większym stopniu obecność na terenie całego kraju, w tym również na terenie powiatu lubartowskiego województwa lubelskiego, czyli miast Lubartów, Kock i Ostrów Lubelski oraz na terenach gmin Abramów, Firlej, Jeziorzany, Kamionka, Michów, Niedźwiada, Ostrówek, Serniki i Uścimów.

Ze względu na zróżnicowaną pojemność naszych zbiorników na szambo można z łatwością dopasować zbiornik do własnych potrzeb, czy to prywatnych, czy związanych z gospodarką komunalną albo niewielkim przedsiębiorstwem. Nie istnieją przy tym obawy o postawienie jakichkolwiek zarzutów odnośnie do inwestycji w szambo z naszej firmy, które mogą wysuwać nadzory budowlane albo kontrole sanitarne – wszystkie wyprodukowane przez nas szamba posiadają bowiem certyfikat szczelności, zgodny z wyśrubowanymi normami odnośnie do ochrony środowiska naturalnego.

Oprócz tego pragniemy również zainteresować naszymi innymi konstrukcjami betonowymi, a mianowicie kanałami samochodowymi, studniami wodomierzowymi, czy zbiornikami przeciwpożarowymi, przydatnymi również do zbioru deszczówki. produkujemy również  piwnice do ogrodu, a także wyposażamy szamba we włazy żeliwne albo włazy betonowe oraz czujniki poziomu szamba.

Czas realizacji każdego zamówienia nie przekracza niezbędnego, a transport na miejsce przeznaczenia oraz fachowy montaż leży również w gestii naszej firmy. Nasze konstrukcje objęte są gwarancją.