500 581 100 [email protected]
Lublin herb szamba

Szamba betonowe Lublin

Sam Lublin, miasto na prawach powiatu, jest już dostatecznie dobrze skanalizowany, niemniej przedmieścia oraz miejscowości w pobliżu już mniej. Chodzi m.in. o gminę Lublin-Głusk, a także miejscowości Dąbrowica, Elizówka, Jakubowice Konińskie, Rudnik, czy Świdniczek, gdzie mogą być potrzebne nowe albo być zamienione na nowe zbiorniki bezodpływowe na szambo.

Stare zbiorniki na szambo nie są dostatecznie szczelne, a na pewno nie posiadają certyfikatów zgodności z obecnymi normami środowiskowymi i mogą przeciekać. Szamba produkowane przez naszą firmę takowe certyfikaty szczelności posiadają i niestraszna im żadna kontrola sanitarna, a ponadto produkujemy zbiorniki o pojemnościach od 2000 do 12 000 litrów, które nadają się nie tylko na prywatne posesje, ale również dla przedsiębiorstw, czy gospodarki komunalnej.

Oprócz szamb jedno i dwukomorowych wytwarzamy również betonowe włazy do szamba oraz inne betonowe konstrukcje, zarówno do użytku prywatnego, jak i publicznego. Są to piwniczki do ogrodu, kanały samochodowe, zbiorniki przeciwpożarowe i studnie wodomierzowe. Każdy z naszych produktów dowozimy na miejsce przeznaczenia własnym transportem, a zlecenia realizujemy w jak najkrótszym czasie.