500 581 100 [email protected]
Łóków szamba

Szamba betonowe Łuków

Do jednych z ważniejszych aspektów cywilizacyjnych należy dbanie o środowisko naturalne, a szczególnie w kwestii gospodarowania odpadami oraz organizacją odpływu nieczystości. Na tym drugim polu działa nasza firma, zajmując się produkcją szczelnych, zgodnych z wyśrubowanymi normami środowiskowymi bezodpływowych zbiorników na szambo.

Naszymi szambami w rozmiarach od 2000 do nawet 12 000 litrów pragniemy zainteresować również mieszkańców powiatu łukowskiego województwa lubelskiego, a więc miast Łuków i Stoczek Łukowski oraz gmin Adamów, Krzywda, Serokomla, Stanin, Trzebieszów, Wojcieszków oraz Wola Mysłowska. W wielu z tych i okolicznych miejscowościach nie funkcjonuje jeszcze w pełni kanalizacja, a i występuje wiele przestarzałych zbiorników na szambo, niezgodnych z normami środowiskowymi. nasze szamba z certyfikatem bardzo dobrze zastąpią stare, wysłużone zbiorniki, a jakakolwiek kontrola sanitarna czy budowlana nie będzie mogła takiej konstrukcji niczego zarzucić.

Dla miejsc skanalizowanych, gdzie szamba nie są potrzebne mamy natomiast inne nasze betonowe konstrukcje. Produkujemy zbiorniki ppoż, które doskonale zdadzą również egzamin jako zbiorniki na deszczówkę, a także piwnice ogrodowe o pojemności do 13 metrów sześciennych, kanały samochodowe do warsztatów przydomowych oraz profesjonalnych i jeszcze studnie wodomierzowe.

Wystarczy zamówić odpowiednią dla swoich potrzeb konstrukcję, przygotować pod nią miejsce, a my dowieziemy zamówiony obiekt na miejsce i fachowo go zamontujemy. Do minimum skracamy czas realizacji każdego zamówienia.