500 581 100 [email protected]
Międzyrzec Podlaski szamba betonowe

Szamba betonowe Międzyrzec Podlaski

Wytwarzanie wysokiej jakości konstrukcji betonowych powoduje, że jesteśmy znani na terenie całego kraju, w tym również miasta Międzyrzec Podlaski oraz pobliskich gmin powiatu bialskiego województwa lubelskiego, a więc Drelów, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Rossosz i Sosnówka. Wielu mieszkańców wymienionych miejscowości albo leżących w okolicach korzysta już m.in. z betonowych zbiorników na szambo.

Nasze produkty wykonujemy z najlepszych materiałów, co zostało docenione przyznaniem szambom certyfikatu zgodności z normami środowiskowymi. Dzięki temu każdy nowy właściciel szamba może bez obaw przyjmować na swojej posesji lub na terenie zakładu przedstawicieli inspekcji sanitarnych lub budowlanych. Do zbiorników produkujemy równie szczelne betonowe włazy do szamb albo oferujemy włazy żeliwne.

Jeżeli natomiast szambo pozostaje poza czyimś zakresem zainteresowań ze względu na podłączenie do kanalizacji, to taki klient może u nas zamówić np. piwnicę do ogrodu o kubaturze do 13 metrów sześciennych lub kanał samochodowy do przydomowego albo usługowego warsztatu. Ponadto budujemy również studnie wodomierzowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe, a każdą z wyprodukowanych przez nas konstrukcji dostarczamy na miejsce własnym transportem.

Wystarczy kontakt z nami, przygotowanie miejsca pod zamówioną konstrukcję, a my dowieziemy produkt i fachowo go zamontujemy. Gwarantujemy przy tym ekspresowe realizacje zamówień bez względu wielkość i miejsce przeznaczenia konstrukcji.