500 581 100 [email protected]
Nałęczów szambo

Szamba betonowe Nałęczów

Charakterystyką naszej firmy są konstrukcje betonowe, które produkujemy a następnie rozprowadzamy po terenie całego kraju. Jednym z takich miejsc jest miasto i gmina Nałęczów, wraz z kilkoma pobliskimi gminami, czyli Końskowola, Kurów i Wąwolnica. Mieszkańcy tych okolic zamówili już u nas nie jeden zbiornik betonowy na nieczystości, który tym różni się od zbiorników starego typu, że jest wyjątkowo szczelny, co potwierdza certyfikat zgodności z normami środowiskowymi. W praktyce oznacza to, że niestraszna właścicielowi takiego szamba żadna kontrola sanitarna czy budowlana.

Nasze konstrukcje z betonu nie ograniczają się przy tym jedynie do szamb, gdyż produkujemy również piwniczki do ogrodu o kubaturze do 13 metrów sześciennych, kanały samochodowe o ściankach grubości do 12 centymetrów, a także studnie wodomierzowe. Produkujemy także zbiorniki przeciwpożarowe o różnej pojemności, które z powodzeniem mogą posłużyć do zbierania deszczówki.

Nasze wyroby są wytwarzane z najlepszych materiałów z dostępnych na rynku, dzięki czemu możemy dawać na nie gwarancję. Ponadto w cenę każdego zamówienia wliczony jest transport danego wyrobu do miejsca przeznaczenia oraz fachowy montaż.