500 581 100 [email protected]
Szamba Opole Lubelskie

Szamba betonowe Opole Lubelskie

Najlepsze z dostępnych komponentów na rynku, specjalistyczna, wysoka technologia produkcji oraz certyfikaty zgodności z normami odnośnie do środowiska naturalnego są cechami charakterystycznymi dla sztandarowego produktu naszej firmy, czyli bezodpływowych zbiorników na nieczystości.

Pragniemy zainteresować szerzej naszymi konstrukcjami betonowymi także mieszkańców powiatu opolskiego województwa lubelskiego, czyli miast Opole Lubelskie, Józefów nad Wisłą i Poniatowa  oraz gmin Chodel, Karczmiska, Łaziska i Wilków. Nasze szamba już funkcjonują na terenie tamtejszych gmin, a ich użytkownicy śpią spokojnie bez obaw o kontrole nadzoru budowlanego, czy służb sanitarnych, ponieważ zbiorniki przez nas produkowane spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa sanitarnego.

Nie są to przy tym jedyne nasze produkty, gdyż wytwarzamy również piwnice do ogrodu, kanały samochodowe, czy studnie wodomierzowe, a ze względu na coraz większy kłopot z dostępem do wody, także zbiorniki przeciwpożarowe, które mogą pełnić również funkcję zbiorników na deszczówkę.

Zamówienie złożone w naszej firmie jest realizowane w możliwie najkrótszym terminie, a konstrukcje dowozimy na miejsce własnym transportem, samodzielnie zajmując się również ich montażem w miejscu przygotowanym przez zamawiającego. Na nasze produkty dajemy również gwarancję i wystawiamy faktury.