500 581 100 [email protected]

Szamba betonowe Parczew

Jesteśmy doświadczoną, od wielu lat obecną na rynku firmą, wyspecjalizowaną w produkcji betonowych szamb oraz innych betonowych konstrukcji. Nasze wyroby rozprowadzamy własnym transportem po całym kraju, dzięki czemu są one już w mniejszym albo większym stopniu obecne niemalże w każdej gminie.

Obecnie chcielibyśmy odświeżyć pamięć o nas pośród mieszkańców powiatu parczewskiego województwa lubelskiego, dokąd już nasze wyroby trafiały. Mieszkańcy miasta Parczew oraz gmin Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień oraz Sosnowica mogą już cieszyć się szambami z certyfikatem, którym niestraszna żadna kontrola sanitarna czy budowlana.

Szamba produkujemy jako zbiorniki jedno albo dwukomorowe i w rozmiarach od 2000 do nawet 12 000 litrów, a to nie koniec naszej oferty. Oprócz tego wyposażamy zbiorniki w czujniki poziomu szamba oraz w szczelne włazy żeliwne lub włazy betonowe, a także produkujemy konstrukcje betonowe innego przeznaczenia.

W naszej ofercie znajdują się betonowe piwnice do ogrodukanały samochodowe, i zbiorniki przeciwpożarowe, a nawet studnie wodomierzowe. Wszystko wykonane z najlepszej jakości komponentów i z dbałością o jakość, co potwierdza dawana przez naszą firmę gwarancja na każdy produkt.

Kontakt z nami gwarantuje szybką realizację każdego zamówienia, dowóz konstrukcji na miejsce oraz jej specjalistyczny montaż.