500 581 100 [email protected]
Szamba Puławy

Szamba betonowe Puławy

Jedno z miast na prawach powiatu w województwie lubelskim, Puławy, jest już w większości skanalizowane, ale nowe, prywatne budownictwo bez dostępu do kanalizacji, czy miejscowości w pobliżu Puław, jak  Góra Puławska, Jaroszyn, Łęka, Młynki, Parchatka, czy Skowieszyn, ciągle potrzebują jeszcze sztandarowego wyrobu naszej firmy, czyli bezodpływowych zbiorników na szambo.

Są to szamba z certyfikatem zgodności z wymogami odnośnie do środowiska naturalnego, a więc zakładane bezpiecznie i bez obaw o kontrole sanitarne. Ponadto w okolicach funkcjonuje jeszcze wiele starych, niespełniających norm środowiskowych zbiorników i te warto byłoby wymienić na nowe.

Swoją produkcję z łatwością dostosowujemy do potrzeb naszych klientów i dostarczamy szamba jedno albo dwukomorowe o pojemnościach od 2000 do 12 000 litrów. Wytwarzamy również szczelne i bezpieczne betonowe włazy do szamba, a także wyposażamy zbiorniki w czujniki poziomu szamba.

Nie każde jednak gospodarstwo domowe albo małe przedsiębiorstwo, czy gospodarka komunalna potrzebuje szamb. Dla naszych klientów mamy do dyspozycji również inne, przydatne betonowe konstrukcje. Są to piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych, kanały samochodowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe, a nawet studnie wodomierzowe.

Każdy produkt po złożeniu zamówienia dostarczamy na miejsce własnym transportem oraz fachowo montujemy. Na swoje produkty dajemy gwarancję.