500 581 100 [email protected]
Szamba Radzyń Podlaski

Szamba betonowe Radzyń Podlaski

Zapotrzebowanie na rzetelność wykonania produktów oraz usług w naszym kraju wzrasta, gdyż coraz bardziej zależy nam na jakości, a w niektórych sytuacjach jakość jest również gwarancją funkcjonowania zgodnie z przepisami. Ma to na przykład miejsce w wypadku betonowych zbiorników na szambo, których szczelność w wielu konstrukcjach jest mocno problematyczna. Szamba produkowane przez nas są wyjątkowo szczelne, a potwierdza to certyfikat zgodności z wymogami odnośnie do ochrony środowiska. Ma to ogromne znaczenie przy pojawiających się coraz częściej na posesjach kontrolach sanitarnych, pozwala przekazać do eksploatacji szambo przez nadzór budowlany, a także umożliwia starania się o zwrot części inwestycji z funduszy środowiskowych.

Nasze jedno i dwukomorowe zbiorniki na nieczystości działają już w wielu miejscach naszego kraju, także na terenie powiatu radzyńskiego województwa lubelskiego, czyli na posesjach miasta Radzyń Podlaski oraz gmin Borki, Czemierniki, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Ulan-Majorat i Wohyń. Nie są to przy tym jedyne konstrukcje, które już u nas zamówiono i do których zakupu oraz montażu pragniemy mieszkańców tych i innych okolic zachęcić.

Z najlepszych materiałów na rynku i w oparciu o najlepsze technologie wytwarzamy z betonu studnie wodomierzowe i zbiorniki przeciwpożarowe, a także kanały samochodowe oraz piwniczki ogrodowe na posesje. Oprócz tego do naszych szamb proponujemy betonowe albo żeliwne włazy do szamba, jak również czujniki poziomu szamba, pozwalające określać stan jego wypełnienia bez otwierania włazu.

Nasze produkty dowozimy na miejsce własnym transportem i samodzielnie je montujemy. Dajemy gwarancję na produkt i wykonawstwo oraz zapewniamy możliwie najkrótszy czas realizacji każdego zamówienia.