500 581 100 [email protected]
Rejowiec fabryczny szamba

Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Betonowe zbiorniki na szambo ciągle jeszcze znajdują zastosowanie w naszym kraju, szczególnie w miejscach, gdzie trwa intensywna rozbudowa miasteczek i wsi. Do takich należy niewątpliwie powiat chełmski województwa lubelskiego, gdzie funkcjonują już z powodzeniem wyprodukowane przez nas konstrukcje.

Mieszkańcy miasta Rejowiec Fabryczny oraz gmin Białopole, Dorohusk, Dubienka, Kamień, Leśniowice, Rejowiec, Ruda-Huta, Sawin, Siedliszcze, Wierzbica, Wojsławice i Żmudź mogą u nas zamówić szamba o pojemnościach od 2000 do 12 000 litrów, których wspólną cechą jest wyjątkowa szczelność, potwierdzona certyfikatem zgodności z wymogami odnośnie do środowiska naturalnego. Certyfikat można okazać podczas coraz częstszych kontroli sanitarnych albo nadzoru budowlanego, a jest on również dokumentem uprawniającym do starania się o zwrot części kwoty wydanej na inwestycję.

Nie wszystkie miejsca nie są skanalizowane, ale i dla właścicieli domów z posesjami podłączonymi do kanalizacji możemy również coś zaoferować. Produkujemy także kanały samochodowe, które mogą być użyteczne również w komercyjnych warsztatach samochodowych oraz piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych. naszą ofertę zamykają zaś studnie wodomierzowe oraz betonowe zbiorniki przeciwpożarowe.

Każdą z wyprodukowanych przez nas konstrukcji dowozimy na miejsce własnym transportem, a w cenę usługi jest również wliczony fachowy montaż. Dla wygody właścicieli szamb oferujemy oprócz włazów do szamb również czujniki poziomu szamba. Wystarczy się z nami skontaktować, złożyć zamówienie, a my gwarantujemy szybki czas realizacji każdego z nich.