500 581 100 [email protected]
Szamba Ryki

Szamba betonowe Ryki

Naszą ofertą zdołaliśmy już zainteresować cały niemal kraj, a to z powodu szybkich realizacji zamówień oraz dostarczania ich w najodleglejsze nawet zakątki naszego kraju. Produkujemy z najlepszych materiałów na rynku konstrukcje betonowe, pośród których najbardziej popularnymi są betonowe zbiorniki na szambo.

Jesteśmy również obecni w powiecie ryckim województwa lubelskiego, gdzie nasze szamba z certyfikatem już trafiły, ale pragniemy mieszkańców miasta Ryki oraz gmin Kłoczew, Nowodwór, Stężyca i Ułęż zainteresować nie tylko zbiornikami na nieczystości, czy równie szczelnymi włazami do szamb, ale także innymi naszymi wyrobami.

W świetle zmian ustawowych dotyczących gospodarki wodami deszczowymi proponujemy na przykład zbiorniki przeciwpożarowe, które w okresach suszy dostarczą niezbędnej wody, a w okresach opadów mogą posłużyć właśnie do gromadzenia deszczówki. Oprócz tego piwnice ogrodowe i kanały samochodowe, tutaj do zastosowania prywatnie, jak i w zakładach usługowych, a także studnie wodomierzowe.

Wszystkie nasze wyroby betonowe dostarczamy na miejsce własnym transportem, a także fachowo je montujemy. Nie tylko szybko realizujemy wszystkie zamówienia, ale dajemy również na nasze konstrukcje gwarancję.