500 581 100 [email protected]
Szamba Świdnik

Szamba betonowe Świdnik

Najlepsze z możliwych dostępnych materiałów oraz wysoka technologia produkcji umożliwia naszej firmie liderowanie na rynku betonowych bezodpływowych zbiorników na szambo. Dostarczamy nasze konstrukcje do wszystkich miejsc w Polsce, w tym także do powiatu świdnickiego województwa lubelskiego.

Mieszkańcy miast Świdnik i Piaski oraz gmin Mełgiew, Rybczewice i Trawniki mogą już z zadowoleniem korzystać z naszych szamb, które cechuje m.in. również i to, że niestraszna ich właścicielom żadna kontrola budowlana lub sanitarna. Nasze zbiorniki są po prostu docenione przez instytucje nadzoru sanitarnego, które na nasze wyroby wystawiają certyfikaty zgodności z normami środowiskowymi. Jeżeli mieszkasz więc w okolicach wymienionych miejsc, masz zamiar zainstalować szambo lub zmienić stary przeciekający zbiornik na nowy, wystarczy się z nami skontaktować i złożyć odpowiednie zamówienie. Produkujemy szamba małe od 2000 l pojemności, poprzez średnie, do całkiem dużych szamb o pojemności 10 000 lub nawet 12 000 litrów. To oznacza, że praktycznie każdy może dopasować do swoich potrzeb zbiornik na nieczystości naszej produkcji.

Zamów szambo, przygotuj wykop, a my dowieziemy konstrukcję na miejsce i fachowo ją zamontujemy. Przy okazji warto wspomnieć, że szamba nie są jedynym naszym produktem. Wykonujemy również zamówienia na kanały samochodowe, piwnice ogrodowe, studnie wodomierzowe, czy zbiorniki ppoż., a do szamb dokładamy jeszcze włazy żeliwne labo włazy betonowe, i czujniki poziomu szamba.