500 581 100 [email protected]
Szamba tarnogród

Szamba betonowe Tarnogród

Nasza firma rozwiązuje problemy w przypadku braku kanalizacji i zapewnia betonowe zbiorniki na szambo zgodne z wymogami odnośnie do ochrony środowiska, czyli do przepisów sanitarnych. Nasze bezodpływowe zbiorniki o pojemnościach od 2000 do 12 000 litrów uzyskały stosowne certyfikaty, potwierdzające ich wyjątkową szczelność.

Pragniemy swoimi wyrobami zainteresować mieszkańców powiatu biłgorajskiego województwa lubelskiego, czyli miasteczek Tarnogród, Frampol oraz Józefów, jak i miejscowości gminnych Aleksandrów, Biszcza, Goraj, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tereszpol i Turobin. W niektórych z tych miejsc funkcjonują już nasze szamba, a ich właściciele cieszą się komfortem szczelnych włazów do szamb, czy też czujników poziomu szamba, dzięki którym mogą bez zaglądania do zbiornika wezwać w odpowiednim momencie wóz asenizacyjny.

Oprócz szamb, produkujemy również pojemne zbiorniki przeciwpożarowe, studnie wodomierzowe oraz ostatnio modne piwniczki ogrodowe i przydatne w warsztatach kanały samochodowe, a wszystkie zamawiane u nas produkty dowozimy na miejsca przeznaczenia własnym transportem. W cenę każdej konstrukcji betonowej od naszej firmy wliczony jest również jej fachowy montaż.