500 581 100 [email protected]
Szamba Terespol

Szamba betonowe Terespol

Jednym z miejsc, gdzie od dawna znajdują zastosowanie nasze betonowe zbiorniki na szambo jest miasto Terespol wraz z gminą, której siedziba znajduje się w miejscowości Kobylany. Nasze wyroby trafiły już także do okolicznych miejscowości i w tym miejscu pragniemy zauważyć, że zapotrzebowanie na nasze betonowe konstrukcje może dotyczyć również gmin okolicznych, jak i dalszych powiatu bialskiego województwa lubelskiego, czyli mieszkańców gmin Janów Podlaski, Kodeń, Piszczac, Rokitno, Sławatycze, Wisznice oraz Zalesie, gdzie również już funkcjonują.

Nasze szamba produkujemy w wersjach jedno i dwukomorowych zbiorników o pojemnościach od 2000 do 12 000 litrów, sprawdzą się więc doskonale nie tylko na prywatnych posesjach, ale również przy małym zakładzie usługowym, czy w gospodarce komunalnej. Co bardzo ważne, nasze betonowe zbiorniki są produkowane z najlepszej jakości materiałów co zostało uwzględnione nadaniem im certyfikatu zgodności z wymogami środowiskowymi. Taki certyfikat nie tylko jest przydatny w razie kontroli sanitarnych lub nadzoru budowlanego, ale również może posłużyć jako dokument uprawniający do starań się o dofinansowanie inwestycji z funduszy środowiskowych.

To jednak nie wszystko, gdyż oprócz szamb wytwarzamy również kanały samochodowe, modne piwnice ogrodowe, czy studnie wodomierzowe, a nawet zbiorniki przeciwpożarowe. Wszystkie nasze wyroby są doskonałej jakości, a ich transport na miejsce przeznaczenia oraz montaż wpisany jest w cenę całej inwestycji. Wystarczy kontakt, a postaramy się o ekspresowe zrealizowanie zamówienia.