500 581 100 [email protected]
Szamba Tomaszów Lubelski

Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Podczas budowy domu jednorodzinnego nie tylko pomieszczenia wewnątrz niego są ważne, ale również media na zewnątrz, w tym odpływ dla nieczystości. Niestety, ale nie wszędzie jest zbudowana kanalizacja odprowadzająca ścieki lub do nowo powstałych nie jest jeszcze doprowadzona. Wówczas jedynym wyjściem jest zamontowanie na posesji bezodpływowego zbiornika na szambo i właśnie produkcją takich konstrukcji zajmuje się nasza firma.

Nasza obecność została już zaakcentowana w wielu miejscach kraju, a obecnie pragniemy przypomnieć się mieszkańcom powiatu tomaszowskiego województwa lubelskiego, czyli miast Tomaszów Lubelski, Łaszczów i Tyszowice oraz gmin Bełżec, Jarczów, Krynice, Lubycza Królewska, Rachanie, Susiec, Tarnawatka, Telaty i Ulhówek, gdzie tego typu konstrukcje naszej produkcji już funkcjonują. Jednak nie tylko takie.

Wytwarzamy również inne konstrukcje betonowe, czyli studnie wodomierzowe, zbiorniki przeciwpożarowe, kanały samochodowe oraz piwnice do ogrodu, a wszystko w różnorakich rozmiarach, aby każdy klient mógł dopasować do swoich potrzeb dany betonowy wyrób. Przykładowo nasze szamba produkowane są w rozmiarach od 2000 do 12 000 litrów, z możliwością szeregowego połączenia i podniesienia pojemności do nawet 24 000 litrów.

Wszystko dowozimy na miejsce montażu własnym transportem, wystawiamy faktury oraz udzielamy na nasze wyroby wieloletnich gwarancji.