500 581 100 [email protected]

Województwo lubuskie

Rozważasz zakup zbiornika na szambo? Oferujemy szamba betonowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Produkujemy zbiorniki z najwyższej klasy betonu. Dajemy gwarancję na ich szczelność i trwałość. Konkurencja jest pod tym względem daleko w tyle. Oprócz tego w naszej ofercie są piwnice ogrodowe wykonane z betonu, kanały samochodowe, a także zbiorniki na wodę i studnie wodomierzowe.

W zasięgu naszych działań jest całe województwo Lubuskie. Często montujemy nasze szamba w takich miastach jak Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Żagań, Słubice, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Słubice, Krosno Odrzańskie. Oprócz tego działamy na terenie pozostałych miejscowości z powiatów takich jak Strzelecko-Drezdenecki, Gorzowski, Słubicki, Sulęciński, Międzyrzecki, Świebodziński, Krośnieński, Żarski, Zielonogórski, Żagański, Nowosolski, Wschowski.

Realizujemy zlecenia w najkrótszym możliwym czasie. Dostarczamy zbiornik na miejsce montażu i umieszczamy go w przygotowanym wcześniej otworze w ziemi. Każdy zbiornik posiada certyfikat, który jest potwierdzeniem, że szambo nadaje się do użytku w gospodarstwach domowych. Jest to również dokument konieczny jeśli chcemy starać się o dotację, która pokryje koszty zakupu. Zadzwoń do nas, zapytaj o co tylko chcesz. Odpowiemy szczegółowo na każde pytanie na temat betonowych zbiorników na szambo.