500 581 100 [email protected]

Województwo małopolskie

Szamba betonowe Małopolskie

Jesteśmy firmą produkującą wysokiej jakości zbiorniki betonowe na szambo. Nasze produkty staramy się dostarczać klientom całego kraju. Dla klientów z województwa Małopolskiego proponujemy trwałe szambo betonowe. Taki zbiornik to gwarancja szczelności na lata, co oczywiście potwierdzamy stosownym certyfikatem.

Budujesz dom bądź po prostu chcesz wymienić swoje stare szambo? Nasze betonowe szamba dostarczamy do wszystkich miast w Małopolsce. Jeśli Twoje miasto to Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Wadowice, czy nawet Zakopane, to masz szansę stać się posiadaczem naszego szamba.

Obsługujemy wszystkie większe i mniejsze miejscowości Małopolski. Powiaty nowosądecki, gorlicki, tarnowski, dąbrowski, brzeski, bocheński, wielicki, proszowicki, miechowski, olkuski, krakowski, chrzanowski, oświęcimski, wadowicki, suski, myślenicki, limanowski, nowotarski i tatrzański są nam dobrze znane i posiadamy tam wielu zadowolonych klientów. Nie ma przeszkód ku temu, aby kolejne zbiorniki betonowe dotarły do tych miejsc i mogły służyć naszym klientom.

Mogą Państwo zakupić szamba o różnych pojemnościach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i ich cenami. Gwarantujemy w pełni sprawną dostawę zbiornika, do wskazanego miejsca. Nie ważne czy są to mniejsze miejscowości Małopolski jak Krynica-Zdrój, Tylicz, Łącko, Chełmiec, Okocim, Rzezawa, czy większe miasta wojewódzkie. Działamy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest trwały i betonowy zbiornik na szambo. Nie czekaj dłużej, sięgnij po telefon i zadzwoń do nas, bądź wyślij maila. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, pomożemy dobrać zbiornik o odpowiedniej pojemności i jak najszybciej podejmiemy realizację zlecenia.