500 581 100 [email protected]
Białobrzegi herb

Szamba betonowe Białobrzegi

Jesteśmy producentami oraz sprzedajemy zbiorniki na szambo, które możemy dostarczyć do takich miast i miejscowości, jak Białobrzegi, Wyśmierzyce, Promna, Radzanów Stromiec i Stara Błotnica. Wielu z naszych klientów z tych okolic zostało usatysfakcjonowanych zakupem, organizacją transportu, oraz sposobem, w jaki zamontowaliśmy bezodpływowy zbiornik w wyznaczonych przez nich miejscach.

Ze względu na ekologię oraz kontrole takich zbiorników przez Sanepid, zaleca się montować na posesji tylko szambo betonowe z certyfikatem, a właśnie tego rodzaju szamba wytwarzamy, używając do ich produkcji najlepszej jakości materiałów. Gwarantuje to także bezproblemowe odebranie nowo wybudowanego domu przez inspektorat budowlany.

Naszych usług nie ograniczamy jedynie do wymienionych powyżej miejscowości, ale dostarczymy zamówione u nas szambo do dowolnego miejsca na terenie powiatu białobrzeskiego. Stawiając na wprowadzanie ekologicznych rozwiązań, wychodzimy również na przeciw oczekiwaniom klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszędzie istnieje opcja montażu dużego szamba, dlatego produkujemy nie tylko zbiorniki na szambo o pojemności 10, czy 12 tysięcy litrów, ale także małe szamba betonowe, których pojemność wynosi 2 000 litrów. Żadne zapotrzebowanie nie zostanie przez nas zignorowane.

Zadzwoń do nas, umów się na konkretny termin, a my podpowiemy Ci, jakich rozmiarów powinieneś przygotować wykop. Po jego wykonaniu przywieziemy szambo na miejsce i sami je zamontujemy.