500 581 100 [email protected]
Ciechanów herb

Szamba betonowe Ciechanów

Jesteśmy firmą zajmującą się wytwarzaniem trwałych konstrukcji betonowych, a naszym sztandarowym produktem są zbiorniki na szambo, którymi pragniemy zainteresować mieszkańców takich miejscowości, jak Ciechanów, Glinojeck, Grudusk, Ojrzeń, Regimin oraz Sońsk. W rejonie tym mamy już spore grono zadowolonych klientów, którzy kupili u nas bezodpływowy zbiornik i są w pełni zadowoleni z jakości produktu oraz sposobu jego dostarczenia oraz montażu. Oprócz tego wykonujemy i montujemy również kanały samochodowe, a także piwnice ogrodowe o pojemności do 13 metrów sześciennych.

Gwarantujemy jakość naszych produktów, którym niestraszne są kontrole inspektorów środowiska. Każde nasze szambo betonowe posiada odpowiedni certyfikat i jest zgodne z zasadami ochrony środowiska naturalnego.

Oferta kierowana jest do wszystkich mieszkańców powiatu ciechanowskiego, a zakupione u nas szamba dostarczymy w każde, wskazane przez klienta miejsce.  Nikt, kto zamówi u nas szambo lub inną, produkowaną przez nas konstrukcje nie odejdzie z kwitkiem.

Jeżeli potrzebujesz szamba na posesję dzwoń do nas bez wahania. Jedyne, czego od Ciebie wymagamy, to złożenie zamówienia na konkretne szambo lub inny wyrób i wykonanie pod niego wykopu. Sami dowieziemy szambo we wskazane przez Ciebie miejsce i sami je zamontujemy.