500 581 100 [email protected]
Garwolin herb

Szamba betonowe Garwolin

Nasza firma produkuje, sprzedaje oraz montuje zbiorniki na szambo i kierujemy swoją ofertę do mieszkańców miast i miejscowości: Garwolin, Łaskarzew, Pilawa, Żelechów, Parysów i Sobolew. Pośród mieszkańców tych lokalizacji ich okolic mamy już sporą grupkę zadowolonych klientów, u których zamontowaliśmy bezodpływowy zbiornik na szambo i są oni w pełni zadowoleni z jakości naszych usług.

Tego typu budowle są obecnie pod szczególnym nadzorem inspektorów środowiskowych, sprawdzających zgodność ich konstrukcji z wymogami odnośnie do środowiska naturalnego. Nasze szamba betonowe są certyfikowane, gdyż wykonywane są z najlepszej jakości materiałów z dostępnych na rynku i nie straszna im żadna kontrola.

Nasza oferta nie jest ograniczona wyłącznie do mieszkańców w/w miejscowości i ich okolic, ale dotyczy całego powiatu garwolińskiego, a nawet jego obrzeży. W oparciu o wymagania środowiskowe, budujemy szamba w zgodzie z ekologią i o różnych rozmiarach.

Potrzebujesz szamba na posesję? Dzwoń do nas! Wybierz odpowiednie szambo, przygotuj wykop, a my zajmiemy się jego dostarczeniem we wskazane przez Ciebie miejsce i jego montażem.