500 581 100 [email protected]
Gostynin herb

Szamba betonowe Gostynin

Budujemy trwałe konstrukcje betonowe, z których naszym najważniejszym produktem są zbiorniki na szambo i pragniemy nim zainteresować szersze grono odbiorców w takich miejscowościach, jak Gostynin, Sanniki, Pacyna, czy Szczawin Kościelny, z których pochodzi część z naszych zadowolonych klientów.

Konstrukcje, które u nas zakupili, to wykonane z najlepszej jakości materiałów z dostępnych na rynku certyfikowane bezodpływowe zbiorniki, wytwarzane z dbałością o środowisko naturalne i które są akceptowane przez każdą kontrolę sanitarną oraz nadzór budowlany podczas odbioru przyległego budynku do eksploatacji.

Mieszkańcy powyższych miejscowości, a także ościennych, w granicach powiatu gostynińskiego oraz przyległych mogą liczyć na zakup szczelnego szamba bez obaw o szkodę dla ekologii. Oferujemy szamba duże o pojemnościach 10 000 albo nawet 12 000 litrów, ale również szamba małe, o pojemności dwóch metrów sześciennych (2000 l). Rozpiętość naszej oferty jest gwarancją zakupu szamba dopasowanego idealnie do wymagań przyszłego właściciela.

Gwarantujemy trwałość naszych konstrukcji, jeżeli więc potrzebujesz szambo na swoją posesję, nie wahaj się zadzwonić. Wybierz produkt odpowiadający Twoim wymaganiom, przygotuj na niego wykop, a my zajmiemy się przetransportowaniem zakupionego u nas szamba na miejsce i jego specjalistycznym montażem.