500 581 100 [email protected]
Grodzisk Mazowiecki herb

Szamba betonowe Grodzisk Mazowiecki

Wytwarzamy z najlepszych materiałów na rynku oraz sprzedajemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, a naszą ofertę pragniemy skierować do mieszkańców takich miast i miejscowości, jak Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Podkowa Leśna, Barnów, czy Jaktorów. Już część z naszych klientów pochodzi z tych miejscowości i ich okolic, a ci z nich, którzy zakupili u nas bezodpływowy zbiornik, są zadowoleni zarówno z zakupu, jak i przeprowadzonych przez nas operacji transportu oraz montażu.

Nie muszą się obawiać kontroli sanitarnych, ponieważ każde wyprodukowane przez nas szambo betonowe posiada certyfikat i jest zgodne z przepisami odnośnie do ochrony środowiska. Mieszkańcy powyżej wymienionych miejscowości oraz innych w powiecie grodziskim, a także w ościennych mają możliwość montażu dużego szamba w dwóch proponowanych pojemnościach 10 000 albo 12 000 litrów, jak i szambo małe o pojemności 2 000 litrów, czy o pojemności pośredniej. Nasza oferta wyklucza odesłanie klienta z kwitkiem, gdyż każdy może dobrać u nas odpowiedni dla jego wymagań zbiornik na nieczystości.

Telefon do nas, wybór odpowiedniego zbiornika oraz przygotowanie wykopu pod szambo to wszystko, co musisz wykonać. Sami zajmiemy się już transportem szamba na miejsce oraz jego montażem, a jeśli jesteś zainteresowany innymi konstrukcjami betonowymi, to nasza oferta na szambach się nie kończy.

Wykonujemy i sprzedajemy zbiorniki przeciwpożarowe, studnie wodomierzowe, piwnice ogrodowe i kanały samochodowe. Jeżeli więc jesteś w trakcie budowy np. domu z garażem i potrzebujesz zarówno szamba, jak i kanału samochodowego, możesz zamówić u nas bez problemu obie konstrukcje.