500 581 100 [email protected]
Grójec herb

Szamba betonowe Grójec

Sprzedajemy trwałe zbiorniki betonowe, w tym jedno albo dwukomorowe zbiorniki na szambo i pragniemy nimi zainteresować właścicieli posesji w miejscowościach Grójec, Mogielnica, Warka, Nowe Miasto na Pilicą, Jasieniec. To właśnie w tych okolicach mamy spore grono klientów, którzy kupili u nas bezodpływowy zbiornik i są w pełni usatysfakcjonowani zarówno jego jakością, jak i naszą organizacją podczas transportu i przy montażu.

Każde wyprodukowane przez nas szambo betonowe posiada certyfikat zgodny z zasadami ochrony środowiska, co przy dużym nacisku pod tym względem ze strony kontroli sanitarnych, pozwala nowym właścicielom szamb na komfortowe ich użytkowanie bez narażania się na nieprzyjemności ze strony władz.

Nie zawężamy naszej oferty do mieszkańców powyższych miejscowości, ale gwarantujemy dostarczenie szamba również do miejscowości mniejszych w powiecie grójeckim, a także w jego okolicach. W naszej ofercie są również piwnice ogrodowe o pojemności do 13 metrów sześciennych, kanały samochodowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe, a z szamb, szamba małe i średnie o pojemnościach 2 000 do 8 000 litrów, jak i duże o pojemności 10 000, czy 12 000 litrów. Dodatkowo szamba łączymy szeregowo, w związku z czym właściciel zakładu przemysłowego położonego na obrzeżach, z dala od kanalizacji może zamówić u nas szambo nawet o pojemności 24 000 litrów. Każdy klient znajdzie u nas konstrukcję dopasowaną do swoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu, dokonania wyboru szamba, a następnie przygotowania pod konstrukcję wykopu. W umówionym terminie sami dostarczymy szambo na miejsce i fachowo je zamontujemy.