500 581 100 [email protected]
Kozienice herb

Szamba betonowe Kozienice

Jesteśmy firmą obecną na terenach takich miejscowości, jak Kozienice, Głowaczów, Gniewoszów, Magnuszew, Sieciechów, gdzie zajmujemy się sprzedażą oraz montażem konstrukcji betonowych. W naszej ofercie są m.in. zbiorniki przeciwpożarowe, czy studnie wodomierzowe, ale głównie produkujemy z najlepszych na rynku materiałów zbiorniki na szambo. Klienci z okolic powyższych miejscowości, którzy zakupili u nas bezodpływowy zbiornik są w pełni usatysfakcjonowani naszym produktem oraz organizacją pracy podczas transportu i przy montażu.

Ogromną zaletą naszych konstrukcji jest to, że każde nasze szambo betonowe jest certyfikowane, a więc zgodne z zasadami ochrony środowiska naturalnego. Dzięki temu obecne coraz częściej na naszych posesjach kontrole sanitarne nie będą miały zastrzeżeń do posiadanego zbiornika, a odbiór nowo wybudowanego domu przez inspektorat budowlany zostanie przeprowadzony bez komplikacji.

Naszej oferty nie ograniczamy oczywiście do tych miejscowości, gdyż mieszkańcy całego powiatu kozienickiego, jak i jego okolic również mogą z naszych produktów skorzystać. Oferujemy montaż szamba o pojemności 12 000 litrów, a nawet dwóch takich połączonych szeregowo, dzięki czemu pojemność wzrasta dwukrotnie. Dla tych jednak, którzy nie mają miejsca na szambo duże, oferujemy szamba małe, nawet o pojemności 2 000 litrów. Każdy zainteresowany zakupem szamba w naszej firmie znajdzie produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

Procedura zamówienia to po prostu telefon do nas, wybór odpowiedniego szamba oraz przygotowanie pod niego wykopu. Po ustaleniu terminu przywozimy szambo na miejsce i sami je montujemy.