500 581 100 [email protected]
Legionowo herb

Szamba betonowe Legionowo

Pragniemy zainteresować produkowanymi przez nas konstrukcjami betonowymi mieszkańców takich miast, jak Legionowo, Serock, Jabłonna, Nieporęt i Wieliszew oraz w ich okolicach. Mamy już na tych terenach zadowolonych klientów, którzy zakupili u nas zbiorniki na szambo i są zadowoleni ze sposobu, w jaki dostarczamy bezodpływowy zbiornik na miejsce i z jego montażu.

Nasze szamba betonowe wykonujemy z najlepszych z dostępnych na rynku materiałów, dzięki czemu uzyskały one certyfikat szczelności i zgodności z zasadami odnośnie do ochrony środowiska naturalnego. Montaż na posesji szamba wyprodukowanego przez naszą firmę gwarantuje jego odbiór przez nadzór budowlany oraz akceptację przez każdą kontrolę sanitarną.

Biorąc pod uwagę fakt, że nie na każdej posesji istnieje opcja instalacji zbiornika o pojemności 10 000, czy nawet 12 000 litrów, nasza oferta zawiera również szamba małe, od pojemności 2 000 litrów. W naszej firmie każdy znajdzie szambo odpowiadające jego potrzebom.

Nie wahaj się i skontaktuj z nami, a my doradzimy Ci wybór szamba oraz poinformujemy, jaki powinieneś wykonać pod to szambo wykop. We wskazanym przez Ciebie terminie przywieziemy betonowe szambo pod wskazany adres i sami je fachowo zamontujemy.