500 581 100 [email protected]
Lipsko herb

Szamba betonowe Lipsko

Zajmujemy się wytwarzaniem oraz rozprowadzaniem konstrukcji betonowych, którymi pragniemy zainteresować szersze grono odbiorców z miejscowości takich, jak Lipsko, Chotcza, Ciepielów, Rzeczniów, Sienno oraz mieszkańców okolic. Mamy już w tych rejonach wielu zadowolonych klientów, którzy zakupili u nas zbiorniki na szambo i którzy są zadowoleni zarówno z ich funkcjonowania, jak i ze sposobu, w jaki bezodpływowy zbiornik jest przez nas dostarczany oraz montowany.

Z racji coraz częstszych kontroli sanitarnych postaraliśmy się o to, aby nasze szamba były wykonywane w zgodzie z ekologią, z najlepszych dostępnych materiałów na rynku, w związku z czym posiadają one certyfikaty ekologiczne i niestraszna ich właścicielom żadna kontrola sanitarna.

Mieszkańcy powiatu lipskiego, a także jego okolic mogą liczyć na montaż szamba o pojemności 10 000, czy 12 000 litrów, ajk i zintegrowanych szeregowo szamb, których pojemność może wzrosnąć nawet do 24 000 litrów. Nie oznacza to jednak, że nie mamy w swojej ofercie szamb mniejszych, gdyż można u nas zamówić szamba o pojemności 6 000 litrów, jak i całkiem małe szamba o pojemności 2000 litrów. Żaden z naszych potencjalnych klientów nie spotka się z odmową i dowieziemy wykonane przez nas szambo betonowe w każdy zakątek powiatu.

Jeżeli potrzebujesz na swoją posesję certyfikowanego zbiornika na szambo, nie zwlekaj z kontaktem. Doradzimy telefonicznie wybór odpowiedniego szamba, a także podamy rozmiar wykopu, jaki musi zostać pod niego przygotowany. Następnie w podanym przez Ciebie terminie dostarczymy szambo na miejsce i sami go zamontujemy.