500 581 100 [email protected]
Łosice herb

Szamba betonowe Łosice

Jesteśmy firmą produkującą betonowe konstrukcje, jak kanały samochodowe, studnie wodomierzowe, piwnice ogrodowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe, ale naszym sztandarowym produktem są trwałe zbiorniki na szambo. Z racji zadowolenia wielu klientów z okolic takich miejscowości jak Łosice, Huszlew, Olszanka, Platerów i Sarnaki, pragniemy swoją ofertę skierować do większej liczby odbiorców, także w okolicach tych miejsc. Ci, którym zamontowaliśmy na posesjach zbiornik bezodpływowy są zadowolenie z jego jakości oraz sposobów naszego działania.

W dobie dużych nacisków na ochronę środowiska naturalnego nasze szamba wykazują się jakością zgodną ze wszystkimi normami ekologicznymi, co gwarantujemy odpowiednim certyfikatem dla każdego szamba. jest to dokument do okazania zarówno w wypadku kontroli sanitarnej, jak i dla odbioru budynku wyposażonego w szambo od nas przez nadzór budowlany.

Mieszkańcy powiatu łosickiego oraz jego okolic mogą zakupić szambo właśnie u nas, w wielu wariantach pojemności. Oferujemy szamba o pojemności 10 000 lub 12 000 litrów, jak i szambo małe o pojemności 2 000 litrów, czy pośrednie. Oprócz tego oferujemy kanały samochodowe o grubości ścianek od 10 do 12 cm, czy piwnice ogrodowe o kubaturze 13 metrów sześciennych. W naszej ofercie znajdziecie bez trudu zbiornik na szambo dostosowany do Waszych wymagań, jak i inne wymienione konstrukcje.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i wybierzesz odpowiednie szambo albo inną konstrukcję, a my podpowiemy Ci, jaki musisz wykonać pod budowlę wykop. Transport elementu, jak i jego montaż na Twojej posesji należą już do nas