500 581 100 [email protected]
Maków Mazowiecki herb

Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Jesteśmy firmą produkującą konstrukcje betonowe, które również samodzielnie montujemy we wskazanych przez klientów miejscach. Naszą specjalnością są zbiorniki bezodpływowe na szambo, ale wytwarzamy z najwyższej klasy betonu również betonowe włazy do szamba, zbiorniki przeciwpożarowe, czy studnie wodomierzowe. Nie jest to przy tym koniec naszej oferty, którą pragniemy zainteresować mieszkańców miasta  Maków Mazowiecki oraz okolicznych gmin, gdzie mamy już spore grono zadowolonych z naszych usług klientów.

Mieszkańcom takich gmin na terenie powiatu makowskiego, jak Różan, Czerwonka, Krasnosielc, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Rzewnie, Sypniewo, Szelków oraz pomniejszych miejscowości gwarantujemy dostarczenie dowolnego przez nas wykonywanego produktu, np. piwnicy ogrodowej albo kanału samochodowego, jak i zamontujemy dowolny z naszej oferty zbiornik na szambo. Jest ona wystarczająco szeroka, aby każdy mógł wybrać szambo adekwatne do swoich potrzeb i zawiera się w zbiornikach bezodpływowych o pojemnościach od 2 000 do 12 000 litrów.

Co najistotniejsze, dostarczamy i montujemy szamba z certyfikatem, zgodne z normami ekologicznymi, a to wyklucza kłopoty przy jakiejkolwiek kontroli sanitarnej, a także pozwala na odbiór nowego budynku przez inspektorat budowlany. Zachęcamy do kontaktu, zapewniamy fachową obsługę i pomagamy w doborze odpowiedniego szamba albo innej konstrukcji.