500 581 100 [email protected]
Mińsk mazowiecki herb

Szamba betonowe Mińsk Mazowiecki

Jesteśmy obecni na rynku betoniarskim od wielu lat, gdzie zajmujemy się wytwarzaniem, dostarczaniem na miejsce przeznaczenia oraz montażem różnego rodzaju konstrukcji, w tym betonowych bezodpływowych zbiorników na szambo. Obecnie pragniemy szerzej zainteresować naszą ofertą mieszkańców miasta Mińsk Mazowiecki  oraz okolicznych pomniejszych miejscowości, gdzie nasze szamba betonowe były już montowane w przeszłości.

Do skorzystania z naszej ofert zachęcamy również mieszkańców ośrodka gminy miejskiej Sulejówek, czy pomniejszych miejscowości w rejonie gminy Mińsk Mazowiecki, a także pozostałych gmin w powiecie mińskim, jak Halinów, Kałuszyn, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Jakubów, Latowicz, Mrozy, Siennica i Stanisławów, dokąd dostarczymy każdy zamówiony u nas produkt.

Produkujemy szamba małe, o pojemności 2000 litrów, średnie, w granicach 6000-8000 litrów oraz szamba duże w rozmiarach 10000-12000 litów. Wszystkie wykonywane są z najwyższej jakości produktów z dostępnych na rynku, zgodne z wymaganiami środowiskowymi i opatrzone zarówno rachunkiem, jak i certyfikatem – dzięki czemu szambo może skontrolować każda inspekcja, czy to sanitarna, czy budowlana, a jego właściciel będzie mógł wykazać się stosownymi dokumentami, gwarantującymi wysoką jakość szamba.

Kontaktując się z nami, uzyskujesz gwarancję miłej obsługi oraz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z zagadnieniem. Zadzwoń, poradź się co do wyboru odpowiedniego szamba dla siebie, przygotuj odpowiedni wykop, a nam zostaw dowóz i montaż.