500 581 100 [email protected]
Nowy Dwór Mazowiecki herb

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją, dystrybucją a także montażem wysokiej jakości zbiorników na szambo oraz innych betonowych konstrukcji, jak kanały samochodowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe. Cechująca nas wysoka jakość usług odzwierciedla się na obszar działalności naszej firmy, którym jest cały kraj.

Kierujemy nasze zbiorniki na szambo oraz piwnice ogrodowe, czy studnie wodomierzowe również do mieszkańców powiatu nowodworskiego, czyli miast Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Zakroczym oraz gmin Czosnów, Leoncin i Pomiechówek. Dowieziemy nasze wyroby do nawet najmniejszej miejscowości, gdzie zostaną fachowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami środowiskowymi zamontowane.

Wytwarzane przez nas betonowe zbiorniki na szambo są wyjątkowo szczelne, a to oznacza przyznanie im certyfikatów potwierdzających wysoką jakość oraz zgodność z ustawami środowiskowymi. Oznacza to brak zmartwień w wypadku kontroli sanitarnych oraz umożliwia bezproblemowe oddanie szamba do użytku przez nadzór budowlany.

Dostosowujemy rozmiar szamb do wymagań klienta. W naszej ofercie mamy zbiorniki na szambo dla przedsiębiorców, czy odbiorców komunalnych o pojemnościach 10000-12000 litrów, mogące być dodatkowo łączone szeregowo, co podnosi pojemność do 24000 litrów, jak i szamba małe oraz średnie o pojemnościach 2000-8000 litrów.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty, zarówno w wypadku wyboru odpowiedniego szamba, jak i innych konstrukcji betonowych. Obiecujemy pomoc w wyborze, dowóz oraz fachowy montaż, a także szybki czas realizacji każdego zamówienia.