500 581 100 [email protected]
Ostrołęka herb

Szamba betonowe Ostrołęka

Jesteśmy od wielu lat obecni na polskim rynku  zbiorników na szambo i w każdym rejonie kraju mamy grono klientów zadowolonych z jakości naszych szamb, jak i fachowości obsługi zlecenia oraz montażu konstrukcji.

Naszą ofertę kierujemy również do mieszkańców miast Ostrołęka oraz Myszyniec oraz do pozostałych miejscowości powiatu ostrołęckiego, czyli mieszkańców gmin Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń i Troszyn, gdzie posiadamy już spore grono zadowolonych klientów.

Nasze szamba betonowe produkujemy w rozmiarach od 2000 do 12000 litrów, co pozwala zarówno klientom indywidualnych, jak i instytucjonalnych oraz przedsiębiorcom na idealne dopasowanie zbiornika bezodpływowego do swoich potrzeb. Każdy zbiornik betonowy na nieczystości jest wykonany z najlepszej jakości betonu, co odzwierciedla nadanie naszym wyrobom certyfikatów zgodności z normami środowiskowymi. W praktyce oznacza to bezkonfliktowe przechodzenie przez coraz częstsze kontrole nadzoru budowlanego oraz służb sanitarnych.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, co umożliwi nam fachowe doradztwo zarówno w zakresie doboru odpowiedniego szamba, jak i innych, wytwarzanych przez nasz konstrukcji betonowych. Wystarczy wybrać dowolny, wytwarzany przez nas produkt, czy to szambo betonowe, czy kanał samochodowy lub zbiornik przeciwpożarowy, a my dowieziemy element do miejsca przeznaczenia, gdzie fachowo go zamontujemy.