500 581 100 [email protected]
Ostrów Mazowiecka

Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem oraz sprzedażą konstrukcji betonowych, z naciskiem na bezodpływowe zbiorniki na szambo, a swoimi wyrobami pragniemy zainteresować mieszkańców powiatu ostrowskiego, czyli miast Ostrów Mazowiecka oraz Brok, jak i gmin Andrzejewo, Boguty-Pianki, Małkinia Górna, Nur, Stary Lubotyń, Szulborze Wielkie, Wąsewo i Zaręby Kościelne. W wielu z tych miejsc montowaliśmy już nasze szamba, ponieważ jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, a specjalizujemy się również w wytwarzaniu takich konstrukcji betonowych, jak kanały samochodowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe, zawsze dbając o jakość wykonania konstrukcji, fachowy jej montaż, gwarantujący zadowolenie naszych klientów.

Ze względu na wymagania środowiskowe każde nasze szambo betonowe jest szczegółowo badane pod względem szczelności, co umożliwia sprzedawanie naszych wyrobów wraz z rachunkiem oraz bardzo istotnym certyfikatem zgodności z normami środowiskowymi. Zapobiega to komplikacjom podczas kontroli nadzoru budowlanego, czy też służb sanitarnych, gdyż nasze szamba zawsze spełniają wyśrubowane normy szczelności.

Produkujemy zbiorniki betonowe na szambo w zróżnicowanych pojemnościach. Można u nas zamówić szambo małe (2000 l), szambo o średniej pojemności (4000-8000 l) lub szambo duże do pojemności 12 000 litrów, a przy połączeniu szeregowym, nawet dwukrotnie wyższej. Taki obszar produkcji umożliwia nam realizowanie zamówień dla klientów indywidualnych, na prywatne posesje, jak i przedsiębiorców, dla niedużych, położonych na uboczu zakładów, czy odbiorców komunalnych, gdzie nie istnieje sieć kanalizacyjna. Każde zamówienie realizujemy starannie, dbając o jakość montażu i zadowolenie klienta.

Skontaktuj się z nami, zamów odpowiedni dla siebie zbiornik na szambo, wyznacz termin realizacji zamówienia, a my dostarczymy szambo na miejsce i fachowo je zamontujemy. Oprócz tego zamówić u nas można inne konstrukcje betonowe, przy których realizacji obowiązują podobne procedury zakupu oraz montażu.