500 581 100 [email protected]
Otwock herb

Szamba betonowe Otwock

Zajmujemy się realizacją zamówień na związanych z budową szamba, a nasza firma specjalizuje się w produkcji, dystrybucji oraz w montażu szamb na terenie całego kraju. Naszymi wyrobami chcielibyśmy zainteresować również szersze grono odbiorców w powiecie otwockim, czyli mieszkańców miast Otwock, Józefów i Karczew oraz gmin Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie-Jeziory oraz Wiązowna, gdzie zaufało nam już spore grono klientów.

Nasze zbiorniki na szambo wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, co gwarantowane jest certyfikatem zgodności z wymogami odnośnie do ochrony środowiska, a który otrzymuje każdy, nasz wnikliwie badany produkt. Każdy zbiornik dopasowujemy do indywidualnego zapotrzebowania gospodarstw domowych, zakładów pracy, czy komunalnych, produkując szamba małe o pojemnościach 2000-4000 litrów, szamba średniej wielkości o pojemnościach 6000-8000 litrów oraz szamba duże w rozmiarze 10000-12000;itrów. Oprócz zbiorników na nieczystości wytwarzamy również m.in. zbiorniki przeciwpożarowe, czy betonowe piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych, nasza oferta jest więc znacznie szersza.

Zachęcamy do kontaktu, dzięki któremu nasi pracownicy doradzą odpowiednie szambo do wymagań, ustalą termin realizacji zamówienia, a po przygotowaniu przez inwestora wykopu pod szambo albo np. kanał samochodowy, dowieziemy produkt na miejsce, gdzie zostanie on fachowo zamontowany. Dzięki naszym szambom nikt nie musi się obawiać kontroli nadzoru budowlanego ani sanitarnych.