500 581 100 [email protected]
Piaseczno herb

Szamba betonowe Piaseczno

Zasięgiem produkowanych przez nas betonowych zbiorników na szambo obejmujemy całą Polskę i od dawna znajdujemy również klientów na terenie województwa mazowieckiego, w ty powiatu piaseczyńskiego, a więc miast i gmin Piaseczno, Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Tarczyn, Lesznowola oraz Prażmów. Klienci, którzy skorzystali z zamontowania zbiornika betonowego przez naszą firmę nie muszą już przejmować się kontrolami nadzoru budowlanego, czy służb sanitarno-epidemiologicznych.

Nasze szamba betonowe są produktem certyfikowanym. Oznacza to, że każdy zbiornik wykonywany jest z najlepszych z dostępnych na rynku materiałów, a przed zamontowaniem jest wnikliwie sprawdzany pod kątem szczelności. W naszej ofercie występują przy tym szamba o zróżnicowanej pojemności, od 2000-4000 l dla szamb małych, poprzez 6000-8000 przy szambach średnich, do 10000-12000 litrów przy szambach dużych, które dodatkowo można połączyć szeregowo uzyskując pojemność dwukrotnie wyższą. Oznacza to, że nasze zbiorniki na szambo są przeznaczone i dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, czy gmin.

Kontaktując się z nami uzyskujesz konkretne odpowiedzi na zadane tematy dotyczące ewentualnego zamówienia, a także możesz liczyć na doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej pojemności szamba dla swojego gospodarstwa lub przedsiębiorstwa. Zamawiającego dotyczy jedynie przygotowanie pod szambo wykopu oraz ustalenie terminu przeprowadzenia inwestycji. Dowóz szamba na miejsce wraz z certyfikatem oraz fakturą należą już do nas, sami również montujemy szambo, fachowo podłączając je do instalacji.