500 581 100 [email protected]
Płock herb

Szamba betonowe Płock

Chociaż Polska w większych miastach, a i w niektórych mniejszych miejscowościach jest już skanalizowana, to nadal spory obszar kraju potrzebuje odpływu dla nieczystości jakim jest zbiornik na szambo i produkcją takich właśnie zbiorników zajmuje się nasza firma.

Swoim zasięgiem obejmujemy cały kraj, w tym również mieszkańców powiatu płockiego, gdzie skorzystało z naszych usług już spore grono klientów. Jeżeli jesteś więc mieszkańcem takich miast jak Płock, Drobin, Gąbin, czy Wyszogród albo gmin Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała i Staroźreby, to nasza oferta dotyczy również Ciebie!

Nasze szamba betonowe są wykonywane z najlepszego betonu, a ich szczelność jest gwarantowana certyfikatem potwierdzającym, że konstrukcja została dopuszczona do użytku. Świadczy o tym zadowolenie naszych klientów, którym niestraszne są kontrole sanitarne ani nadzór budowlany, nierzadko utrudniający dopuszczenie budynku do zamieszkania z powodu nieodpowiedniego odpływu dla nieczystości.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my doradzimy Ci, jakie szambo będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze z oferty od 2000 do 12 000 litrów pojemności, podpowiemy, jakiej wielkości masz przygotować wykop pod szambo, a następnie dowieziemy zamówione zbiornik bezodpływowy we wskazane przez Ciebie miejsce i dokonamy montażu.

Oprócz szamb, w naszej ofercie występują również inne konstrukcje betonowe, jak przykładowo studnie wodomierzowe, kanały samochodowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe. Zadzwoń i skorzystaj z naszych produktów!