500 581 100 [email protected]
Płońsk herb

Szamba betonowe Płońsk

Powiat płoński jest jednym z wielu powiatów kraju nad Wisłą, gdzie od lat obecna jest nasza oferta betonowych zbiorników na szambo. Wywarzane przez naszą firmę produkty kierujemy zarówno do mieszkańców miast Płońsk i Raciąż, jak i gmin Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Sochocin i Załuski oraz związanych z nimi pomniejszych miejscowości. Oprócz szamb betonowych, wykonujemy również m.in. zbiorniki przeciwpożarowe, studnie wodomierzowe, czy kanały samochodowe.

Zbiorniki na szambo produkujemy z najwyższej jakości materiałów, a po wykonaniu każdego z nich, sprawdzamy, czy jest szczelny. Dzięki temu uzyskaliśmy odpowiednie dla naszych szamb certyfikaty zgodności z wymogami środowiskowymi, co umożliwia ich montaż bez obaw o kontrole inspektoratu budowlanego czy służb sanitarnych. Zbiorniki bezodpływowe produkujemy w wielu rozmiarach, od 2000-4000 litrów pojemności dla szamb małych, poprzez 6000-8000 litrów dla szamb średnich aż po 10000-12000 litrowe pojemności dla szamb dużych. Inne z naszych produktów, np. piwnice ogrodowe, wytwarzamy w gabarytach do 13 metrów sześciennych kubatury, a ścianki kanałów samochodowych maja grubość do 15 cm.

Kontakt z nami umożliwia uzyskanie fachowej pomocy w zakresie doradztwa odpowiedniego zbiornika na szambo lub innej konstrukcji i ogranicza się do złożenia zamówienia z ustaleniem terminu jego realizacji. Zarówno transport szamba do przygotowanego przez inwestora wykopu, jak i sam montaż jest już przeprowadzany przez naszą wyspecjalizowaną załogę.