500 581 100 [email protected]
Pruszków herb

Szamba betonowe Pruszków

Powiat pruszkowski jest jednym z wielu, dokąd dotarły nasze produkty w postaci zbiorników na nieczystości i gdzie te konstrukcje cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Kluczem do zainteresowania mieszkańców takich miast jak Pruszków, Brwinów, Piastów oraz ośrodków gminnych Michałowice, Nadarzyn i Raszyn jest bezwzględne przestrzeganie podczas produkcji oraz montażu szamb, restrykcyjnych wymagań odnośnie do środowiska naturalnego. Coraz częstsze kontrole sanitarne zbiorników na szambo w naszym kraju wymagają zastosowania najlepszych materiałów do ich produkcji, co skutkowało wydaniem na nasze produkty stosownych certyfikatów bezpieczeństwa.

Nasze szamba betonowe produkujemy w rozmiarach od 2000 do 12 000 litrów pojemności, przy czym istnieje możliwość połączenia szeregowego zbiorników,w celu uzyskania pojemności 24 000 litrów. Nie jest to jednak jedyny produkt, jaki oferujemy naszym klientom. Produkujemy również piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych, kanały samochodowe, zbiorniki przeciwpożarowe, studnie wodomierzowe oraz betonowe włazy do szamb.

Wystarczy zadzwonić, wybrać odpowiedni produkt, a my dowieziemy go na miejsce przeznaczenia i fachowo usadowimy. Na szambo konieczne jest jedynie wykonanie wykopu przez inwestora, a po skończonej pracy wystawiamy na nasz produkt fakturę.