500 581 100 [email protected]
Przasnysz herb

Szamba betonowe Przasnysz

Mieszkańcy miast Przasnysz i Chorzele oraz gmin powiatu przasnyskiego Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne i Krzynowłoga Mała, korzystają już ze sztandarowego produktu naszej firmy, jakim jest zbiornik na szambo. Pomimo znacznego skanalizowania obszaru powiatu, ciągle są jeszcze miejsca, gdzie konieczne jest zastosowanie bezodpływowego zbiornika, a tylko szambo z certyfikatem umożliwia spokojne korzystanie ze zbiornika, bez obaw o kontrole sanitarne, czy obiekcje ze strony pracowników komunalnych kierujących wozami asenizacyjnymi.

Nasze szamba można dopasować do dowolnej posesji, ponieważ wytwarzamy zbiorniki o zróżnicowanych pojemnościach, od 2000 litrów na szamba małe po 12 000 litrów na szamba duże. Zbiorniki są wytwarzane z najwyższej jakości materiałów i są poddawane badaniom na szczelność, a fachowo zamontowane posłużą przez wiele lat, bez obaw o wycieki.

Wystarczy do nas zadzwonić, wybrać odpowiednie szambo oraz przygotować pod niego odpowiedni wykop. Sami dowozimy zbiornik na miejsce przeznaczenia i również nasi pracownicy zajmują się jego montażem. Oprócz tego nasza firma wytwarza także inne konstrukcje z betonu, jak np. zbiorniki przeciwpożarowe, czy kanały samochodowe.