500 581 100 [email protected]
Przysucha herb

Szamba betonowe Przysucha

Głównym produktem naszej firmy, a którym klienci są najbardziej zainteresowani, są  zbiorniki na szambo. Sprzedajemy swój produkt do wszystkich miejsc w Polsce, w tym również do mieszkańców powiatu przysuskiego, położonego w województwie mazowieckim. Niektórzy mieszkańcy miasta Przysucha oraz gmin Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów i Wieniawa, są już od dawna zadowoleni z szamba, które dostarczyła i zamontowała na ich posesji nasza firma i to niezależnie od rozmiaru zbiornika.

Nasze szamba mają pojemności od 2000 do 12 000 litrów, mogą więc zadowolić wymagania kanalizacyjne każdego klienta. Co jednak jest najważniejsze, nasze bezodpływowe zbiorniki są wyjątkowo szczelne, gdyż wykonujemy je z najlepszej jakości materiałów, a co zaowocowało uzyskaniem na wyrób certyfikatów. Wyrażają one zgodność naszego produktu z wymaganiami środowiskowymi, w związku z czym żadna kontrola sanitarna nie jest w stanie zakwestionować użyteczności i zgodności z przepisami takiego szamba.

Obowiązkiem każdego, kto chce zakupić szambo u nas jest jedynie wykonanie odpowiedniej wielkości wykopu. Zarówno transport, jak i montaż zbiornika na posesji należy już do naszej firmy. Warto zatem skorzystać z naszych usług, a jeżeli nie jesteś zainteresowany szambem, oferujemy również inne konstrukcje betonowe, jak choćby kanały samochodowe, czy studnie wodomierzowe.