500 581 100 [email protected]
Pułtusk herb

Szamba betonowe Pułtusk

Produkujemy bezodpływowe zbiorniki na szambo, które są nieodzowne dla usuwania nieczystości z gospodarstw, w wypadku braku systemu kanalizacyjnego. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Pułtuska oraz gmin powiatu pułtuskiego Gzy, Obryte, Pokrzywnica, Świercze, Winnica oraz Zatory.

Nasze szamba betonowe wykonujemy z najlepszych materiałów na rynku, dzięki czemu zapewniamy im trwałość oraz zgodność z wymogami środowiskowymi, co dokumentujemy stosownym certyfikatem. Taki certyfikat dotyczy każdego rozmiaru szamba, od szamb małych o pojemności 2000 litrów, poprzez pośrednie, aż do szamb dużych o pojemności 12 000 litrów i można go okazywać każdej kontroli sanitarnej albo podczas starań o dofinansowanie jego zakupu oraz montażu z Funduszu Ochrony Środowiska.

Ponadto produkujemy i montujemy również kanały samochodowe, piwnice ogrodowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe i można u nas zamówić dowolny produkt z listy przez nas produkowanych. Wystarczy kontakt, wybór szamba lub innej konstrukcji, a my podpowiemy, jaki wykop pod daną konstrukcję trzeba przygotować. Nasi klienci nie muszą martwić się transportem ani montażem np. szamba, ponieważ wszystko to jest już wliczone w cenę konstrukcji. Zadzwoń i sprawdź, jak szybko i sprawnie realizujemy zamówienia!