500 581 100 [email protected]
Radom herb

Szamba betonowe Radom

Bezodpływowe zbiorniki na szambo produkowane przez naszą firmę funkcjonują już w wielu miejscach w Polsce, w tym w powiecie radomskim. Chociaż bowiem kanalizacja jest obecna w naszym kraju, to ciągle jeszcze nie jest obecna wszędzie i nawet na obrzeżach dużych miast powiatu, takich jak Radom, Iłża, Pionki, czy Skaryszew ciągle istnieją miejsca nieskanalizowane, gdzie konieczne jest zamontowanie szamba, szczególnie przy nowo powstałych budynkach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty również innych mieszkańców powiatu, gmin Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Przytyk, Wierzbica, Wolanów oraz Zakrzew, a ze swojej strony gwarantujemy dostarczenie produktu wraz z fakturą oraz z ważnym certyfikatem, potwierdzającym zgodność konstrukcji szamba z wymogami odnośnie do ochrony środowiska naturalnego. Produkujemy i dostarczamy zarówno szamba małe, o pojemnościach 2000 litrów, poprzez pośrednie, aż do szamb dużych z 12 000-litrową pojemnością. Wszystkie wykonywane są z najlepszej jakości materiałów, a jedyne, co musi zrobić zamawiający, to wykonać pod zamówione szambo wykop. My dowozimy zbiornik na miejsce i my go montujemy.

Oprócz szamb betonowych, nasza firma oferuje jeszcze inne konstrukcje betonowe. Mamy w swojej ofercie np. piwnice do ogrodu, kanały samochodowe, czy też zbiorniki przeciwpożarowe. Zadzwoń i dowiedz się szczegółów i zamów niezbędny produkt, a my Twoje zamówienie zrealizujemy w ekspresowym tempie!