500 581 100 [email protected]
Siedlce herb

Szamba betonowe Siedlce

Chociaż wiele miejsc w Polsce jest już całkowicie skanalizowanych, to nadal występuje zapotrzebowanie na  zbiorniki na szambo, których produkcją, dystrybucją oraz montażem zajmuje się nasza firma. Nie jest to przy tym jedyny produkt, jakim pragniemy zainteresować mieszkańców powiatu siedleckiego, czyli miast Siedlce i Mordy oraz gmin Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie oraz Zbuczyn, gdyż oferujemy również inne produkty wykonywane z betonu.

Oprócz szamb betonowych jednokomorowych oraz szamb dwukomorowych o zróżnicowanej pojemności, wytwarzamy również kanały samochodowe o grubości ścianek 10-12 cm, piwnice ogrodowe o kubaturze do 13 metrów sześciennych, a także zbiorniki przeciwpożarowe. Przy tym każdy z naszych produktów jest dostarczany razem z fakturą, co w wypadku szamb ma zasadnicze znaczenie przy uzyskiwaniu dofinansowania na jego zakup i montaż oraz certyfikaty zgodności z wymogami odnośnie do środowiska naturalnego. To ostatnie jest o tyle istotne, że w wypadku nowo wybudowanego budynku nie zostanie on przez nadzór budowlany oddany do użytkowania o ile nie będzie posiadał, przy braku podłączenia do kanalizacji, odpowiedniego zbiornika bezodpływowego.

Nasze produkty dostarczmy na miejsce przeznaczenia samodzielnie i tam je montujemy. W wypadku szamb dostarczamy również włazy betonowe albo włazy żeliwne do szamb, a także czujniki poziomu szamba.