500 581 100 [email protected]
Sierpc herb

Szamba betonowe Sierpc

Celem tego tekstu jest poinformowanie mieszkańców powiatu sierpeckiego, czyli miasta Sierpc oraz gmin Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Szczutowo i Zawidz, o naszej ofercie wyrobów betonowych, wykonywanych z najlepszych z dostępnych na rynku półproduktów.

Sztandarowym produktem naszej firmy są szamba betonowe, charakteryzujące się zróżnicowaną pojemnością oraz ilością komór, a także włazy do szamb, zarówno żeliwne, jak i betonowe. Ponadto wyposażamy nasze zbiorniki bezodpływowe w czujnik poziomu szamba, dzięki któremu właściciel może bez trudu wyznaczyć termin wezwania wozu asenizacyjnego do opróżnienia szamba. Każdy z produkowanych przez nas zbiorników na szambo jest towarem atestowanym, sprawdzanym pod kątem szczelności i zgodności z wymogami względem ochrony środowiska naturalnego, a co zapobiega nieprzyjemnościom w wypadku coraz częstszych na polskich ziemiach wizyt kontroli sanitarnych.

Nasze szamba dowozimy na miejsce samodzielnie, a także sami montujemy zbiornik w przygotowanym przez klienta wykopie. Również samodzielnie radzimy sobie z transportem oraz montażem w przypadku zamówień innych naszych betonowych wyrobów, gdyż oprócz szamb wytwarzamy również studnie wodomierzowe, kanały samochodowe, czy solidne zbiorniki przeciwpożarowe. Wystarczy zadzwonić, zgłosić zapotrzebowanie i sprawdzić, jak szybko realizujemy nasze zamówienia.