500 581 100 [email protected]
Sokołów Podlaski

Szamba betonowe Sochaczew

Zapotrzebowanie na szamba betonowe wysokiej klasy w naszym kraju nie słabnie, a to z przyczyny wzmożonych kontroli sanitarnych oraz z niemożności podłączenia wielu nowo powstających budynków do sieci kanalizacyjnej. Dotyczy to również powiatu sochaczewskiego, w którym mamy już pewne grono zadowolonych z naszych produktów klientów, a którzy skorzystali z możliwości i zamówili u nas szambo betonowe wraz z montażem, a także inne, wytwarzane przez nas z betonu konstrukcje.

Nasza oferta kierowana jest do mieszkańców miasta Sochaczew oraz gmin Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno i Teresin, a składają się na nią nie tylko zbiorniki na szambo o zróżnicowanej pojemności, zarówno jedno, jak i dwukomorowe, ale także włazy do szamb żeliwne lub betonowe, zbiorniki przeciwpożarowe, kanały samochodowe i piwnice ogrodowe, a także studnie wodomierzowe. Wszystkie z naszych produktów wytwarzamy z najlepszej jakości materiałów, osobiście dostarczamy na miejsce przeznaczenia oraz fachowo montujemy.

Na nasze produkty dajemy gwarancję, a zbiorniki na szambo dodatkowo są oferowane wraz z certyfikatem, który potwierdza szczelność każdego zbiornika i kwalifikuje ten jako zgodny z wymogami bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego. Wystarczy się z nami skontaktować, zamówić produkt zgodny z oczekiwaniami, przygotować wykop pod wymiar danej konstrukcji i spokojnie oczekiwać na nasz przyjazd. Realizacja zamówienia jest w naszym wypadku niezwykle szybka.