500 581 100 [email protected]
Sokołów Podlaski

Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Naszą specjalnością są betonowe konstrukcje różnego przeznaczenia, które wytwarzamy i osobiście montujemy na terenie całego kraju i którymi zdołaliśmy już zainteresować również mieszkańców powiatu sokołowskiego w województwie mazowieckim. Mieszkańcy miast Sokołów Podlaski i Kosów Lacki oraz gmin Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Repki, Sabnie i Sterdyń, korzystają już z naszych piwnic ogrodowych, czy kanałów samochodowych, a wytwarzamy i montujemy również studnie wodomierzowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe w zróżnicowanych wielkościach i kubaturach. Przede wszystkim jednak zadowoleni ze współpracy z nami są użytkownicy betonowych zbiorników na szambo.

Jest to nasz sztandarowy produkt, wykonywany w pojemnościach od 2 tysięcy do 12 tysięcy litrów oraz jako zbiorniki jednokomorowe albo dwukomorowe szamba, których proces produkcyjny przebiega na terenie naszej firmy. Pozwala to na wytwarzanie wysokiej jakości szamb z kontrolą ich szczelności, a co zaowocowało uzyskaniem certyfikatu zgodności naszych bezodpływowych zbiorników na szambo z wymogami odnośnie do ochrony środowiska naturalnego.

Wszystkie nasze wyroby, także włazy do szamb, są poddawane restrykcyjnej kontroli i są sygnowane fakturą potwierdzającą ich wykonanie przez naszą firmę . Oznacza to, że bierzemy pełną odpowiedzialność za wysoką funkcjonalność naszych konstrukcji. Wystarczy się z nami skontaktować, zamówić odpowiedni wyrób z betonu, np. szambo albo piwnicę ogrodową, przygotować pod konstrukcję odpowiedni wykop, a my zajmiemy się już zarówno transportem zamówienia na miejsce, jak i jego montażem.