500 581 100 [email protected]
Szydłowiec herb

Szamba betonowe Szydłowiec

Szamba betonowe budowane obecnie na terenie naszego kraju muszą charakteryzować się wysoką szczelnością i zgodnością z wymogami ochrony środowiska naturalnego. Ma to związek nie tylko ze wzrastającą społeczną świadomością, ale również z prawem, które jest na terenie naszego kraju egzekwowane coraz bardziej restrykcyjnie pod względem ochrony środowiska. Produkujemy bezodpływowe zbiorniki na szambo opatrzone certyfikatem, po którego okazaniu żadna komisja sanitarna ani nadzór budowlany nie będą miały zastrzeżeń do zamontowanego na terenie posesji szamba.

Jest to nasz produkt główny, ale nie jedyny, gdyż wytwarzamy oraz montujemy u naszych klientów włazy do szamb, zarówno betonowe, jak i żeliwne, piwnice ogrodowe, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe oraz zbiorniki przeciwpożarowe. Z naszych wyrobów korzysta już cała Polska,  w tym także mieszkańcy powiatu szydłowieckiego, czyli miasta Szydłowiec oraz gmin Chlewiska, Jastrząb, Mirów i Orońsko.

Dobór odpowiedniego zbiornika na szambo i każdej innej konstrukcji z naszej oferty może być dokonywany telefonicznie, a nasi eksperci są zawsze gotowi służyć radą podczas dokonywania zakupu. Oni również poinformują o wielkości niezbędnej infrastruktury, czyli wykopu np. pod szambo, czy kanał samochodowy oraz uzgodnią z Państwem termin realizacji zamówienia, które w wypadku naszej firmy następuje w tempie wręcz ekspresowym