500 581 100 [email protected]
Wegrow herb

Szamba betonowe Węgrów

Produkujemy różnego rodzaju konstrukcje betonowe, przydatne zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i komunalnych, czy dla firm. Należą do nich między innymi studnie wodomierzowe, czy zbiorniki przeciwpożarowe, w których produkcję angażujemy wysokiej klasy specjalistów, nowoczesny sprzęt do badań diagnostycznych oraz najlepsze materiały z dostępnych na rynku.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty również mieszkańców powiatu węgrowskiego z województwa mazowieckiego, czyli miast Węgrów oraz Łochów, a także gmin Grębków, Korytnica, Liw, Miedzna, Sadowne, Stoczek oraz Wierzbno, w których mamy już grono zadowolonych z naszych usług klientów.

W dobie coraz częstszych kontroli nadzoru budowlanego oraz agend ochrony środowiska szczególną uwagę poświęcamy bezodpływowym zbiornikom na szambo, produkowanych przez nas w siedzibie firmy, z zachowaniem ich wysokiej szczelności, zapewniającej dbałość o środowisko naturalne, a która jest sprawdzana również przed montażem.

Każde nasze szambo betonowe jest sprzedawane wraz z certyfikatem, który zapewnia zgodność jego budowy z obowiązującymi przepisami oraz jest dokumentem mogącym posłużyć do ubiegania się o zwrot części funduszy wydanych na jego zakup i montaż.

Wystarczy do nas zadzwonić i niezależnie od tego, czy zamówienie będzie dotyczyło zakupu zbiornika na szambo, czy piwnicy ogrodowej, zapewnimy dobór odpowiedniej konstrukcji dostosowanej idealnie do potrzeb zamawiającego. Sprawnie i szybko zrealizujemy zamówienie, dostarczając szambo, kanał samochodowy, czy zbiornik przeciwpożarowy na miejsce i fachowo je zamontujemy.