500 581 100 [email protected]
Wołomin herb

Szamba betonowe Wołomin

Produkcją szczelnych zbiorników na szambo zajmuje się firm wiele, ale nie wszystkie dysponują wyrobami wykonanymi z najlepszych z dostępnych materiałów na rynku, dzięki którym nasze szamba uzyskały certyfikat zgodności z wymogami odnośnie do środowiska naturalnego. Szamba można wyposażać zgodnie z życzeniem we włazy żeliwne albo włazy betonowe, a także w czujnik poziomu szamba, umożliwiający określenie czasu zamówienia wozu asenizacyjnego bez konieczności zaglądania do szamba. Ponadto w ofercie posiadamy szamba jedno i dwukomorowe, małe oraz szambo duże, którego pojemność można przy połączeniu szeregowym zwiększyć nawet do 24 tysięcy litrów.

Swoimi wyrobami chcielibyśmy szerzej zainteresować mieszkańców powiatu wołomińskiego w województwie mazowieckim, czyli takich miast, jak Wołomin, Kobyłka, Marki, Radzymin, Tłuszcz, Ząbki i Zielonka oraz miejscowości gminnych Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne i Strachówka oraz ich okolic. Chcemy przy tym zainteresować potencjalnych klientów nie tylko szambami z certyfikatem, który zapewnia możliwość ubiegania się o zwrot kosztów jego zakupu i instalacji, ale również innych naszych wyrobów.

Zarówno dla odbiorców prywatnych, komunalnych i przedsiębiorców mamy w swojej ofercie kanały samochodowe, studnie wodomierzowe, piwniczki ogrodowe, a także pojemne zbiorniki przeciwpożarowe, a wszystko wykonane z dbałością o jakość i zachowanie wysokich standardów zarówno wykonania, jak i montażu.

Tak, montażu zamówionych u nas konstrukcji dokonujemy w ramach zamówienia, gdyż jest on wliczony w cenę, podobnie do transportu. Dostarczamy nasz produkt na miejsce transportem własnym, a ponadto gwarantujemy korzystny czas realizacji każdego zamówienia.