500 581 100 [email protected]
Wyszków herb

Szamba betonowe Wyszków

Powiat wyszkowski województwa mazowieckiego jest jednym z wielu powiatów naszego kraju, dokąd trafiają produkty naszej firmy, a sądząc po polecaniu naszych wyrobów przez klientów są oni z naszych usług zadowoleni. Na terenie miasta Wyszków i w jego okolicy, a także w gminach Brańszczyk, Długosiodło, Rząśnik, Somianka i Zabrodzie zamontowaliśmy u odbiorców takie konstrukcje jak bezodpływowe zbiorniki na szambozbiorniki przeciwpożarowe, piwnice ogrodowe, czy kanały samochodowe i nadal realizujemy nowe zamówienia.

Polecamy wszystkie nasze wyroby i nie tylko odbiorcom indywidualnym, ale również gospodarce komunalnej, czy przedsiębiorcom, ponieważ nasze konstrukcje betonowe można dopasować do każdego zapotrzebowania na dany produkt. Nasz sztandarowy wyrób to szamba z certyfikatem, o potwierdzonej wysokiej szczelności, odpowiadającej wyśrubowanym normom odnośnie do wymogów ochrony środowiska naturalnego. W dobie kontroli służb sanitarnych oraz nadzoru budowlanego ma to znaczenie niebagatelne, a ponadto szambo z certyfikatem i fakturą umożliwia starania o dofinansowanie takowej inwestycji z funduszy europejskich.

Nasze szamba wytwarzamy w wielu rozmiarach i są to szamba jednokomorowe albo szamba dwukomorowe w pojemnościach od  dwóch tysięcy do 12 tysięcy litrów. W przypadku zapotrzebowania na pojemność jeszcze większą, umożliwiamy łączenie szeregowe szamb, podnosząc ich pojemność do 24 000 litrów. Przy tym do nas należy montaż szamb oraz ich dowóz na miejsce przeznaczenia, a do obowiązków naszych klientów należy jedynie zamówienie odpowiedniego zbiornika na szambo oraz przygotowanie pod nie wykopu.

Oprócz tego oferujemy również włazy do szamb, w tym betonowe oraz żeliwne oraz specjalistyczne konstrukcje, jak studnie wodomierzowe.